Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Suraż

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

79 100 zł1 130 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1130m2 położone w spokojnej okolicy niedaleko miejscowości Suraż! Wymiary; 25 x 45 m. Powierzchnia: 1130m2 Działki posiadają warunki.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 691 m² 177,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Suraż, woj. podlaskie. Suraż to jedno z najmniejszych miast w Polsce. Położone w Dolinie Górnej Narwi, nad Narwią, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

10 zł/m²500 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal handlowo-usługowy/gastronomiczny. Lokal znajduje się w Surażu. Lokal zaadaptowany jest obecnie pod prowadzenie restauracji czy baru. Możliwa adaptacja pod dowolną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Suraż

Suraż,podlaskie

74 500 zł14 900 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ziemia rolna położona w Gminie Suraż około 75 m od rzeki Narew. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 124m x111m x148m x111m. Dojazd drogą gminną nieutwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Domek letniskowy Suraż

Suraż,podlaskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 265 m²

Na sprzedaż urokliwy dom letniskowy położony w malowniczym Surażu, w województwie podlaskim miejscu, gdzie naprawdę czuć spokój i naturalne uroki Podlasia. Drewniany domek.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł10 500 m² 85,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**na sprzedaż wyjątkowa działka z dostępem do rzeki Narew 1,05 ha 899 000 zł (do negocjacji)** Oferujemy na sprzedaż przestronną i malowniczo położoną działkę o powierzchni 1,05 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Suraż

Suraż,podlaskie

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję lokal idealny pod sklep bądź usługi. Nieruchomość posiada parking, witrynę od ulicy. Lokal wyposażony w lade, chłodnie wszelkie niezbędne sprzęty do funkcjonowania sklepu. Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 987 m² 130,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2386 m , położona w sercu urokliwego miasteczka Suraż miejsca, gdzie cisza i spokój spotykają się z wygodą codziennego życia. Teren posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Suraż

Suraż,podlaskie

103 500 zł941 m² 109,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w przepięknej okolicy Narwiańskiego Parku Krajobrazowego w odległości około 100 m od urokliwej rzeki Narew ,nad którą wybudowana jest wiata (na grill,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Suraż

Suraż,podlaskie

199 100 zł1 991 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

****atrakcyjna lokalizacja centrum suraża******działka budowlana ****** wszystkie media ******* Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki budowlanej położonej w miejscowości Suraż.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 988 m² 138,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1988 m , położona w miejscowości Suraż, jedynie 30 km od Białegostoku. Cena: 275 000 pln Powierzchnia: 1988 m Media: wszystkie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Suraż

Suraż,podlaskie

72 000 zł655 m² 109,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 655 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy w pobliżu brzegu rzeki. Gmina Suraż Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Suraż

Suraż,podlaskie

1 099 000 zł393,90 m² 2 790,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Przestronny dom z potencjałem Suraż, woj. podlaskie Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę duży, solidny dom z cegły o powierzchni 393,9 m , położony na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Suraż

Suraż,podlaskie

500 000 zł10 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Piękne miejsce na budowę osiedla **suraż** **super cena** Zapraszamy na prezentację atrakcyjnej, ładnie położonej działki w Surażu ok 20 km od Białegostoku. Powierzchnia nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

3 230 231 zł40 889 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona ok. 20 km od Białegostoku. Wymiary: ok 176mx 243mx 143mx 117mx 176m. Media: -prąd w drodze -woda w drodze Dojazd droga utwardzoną powiatową.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Suraż +2 km

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość nietypowa: działka położona około 200 m od rzeki Narew w gminie suraż. *Świetna lokalizacja* Budownictwo jednorodzinne w sąsiedztwie * Media w drodze 60 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Suraż +2 km

449 000 zł210 m² 2 138,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:722 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 210 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Łapy Dębowina, zaledwie około 30 minut od Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Suraż +4 km

860 000 zł226,58 m² 3 795,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, idealny dla rodziny lub osób ceniących komfort życia poza zgiełkiem miasta. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Suraż +4 km

550 000 zł109 m² 5 045,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom położony jest w pobliżu Narwiańkiego Parku Narodowego oraz targowicy miejskiej, blisko znajduje się przedszkole i szkoła. Okolica cicha i bezpieczna. Podwórko wyłożóne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Suraż +4 km

745 000 zł120 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący, murowany, ok 120 mkw powierzchni mieszkalnej, w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Spokojnej 10 w Łapach. Lokalizacja Osiedle domków jednorodzinnych przy bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Suraż +4 km

219 000 zł1 215 m² 180,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

******doskonała oferta działki budowlanej****** Polecamy doskonale zlokalizowaną nieruchomość stanowiącą działkę budowlaną położoną w Łapach przy ulicy Mierosławskiego (nowa ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Suraż +4 km

220 000 zł1 216 m² 180,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Suraż +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Suraż

Suraż,podlaskie

115 000 zł10 800 m² 10,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

**atrakcyjna działka rolna*zabudowa siedliskowa** Prezentuję Państwu atrakcyjną działkę rolną, idealną dla osób zainteresowanych rolnictwem oraz życiem w spokojnej, wiejskiej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piłsudskiego

Suraż,podlaskie

72 000 zł613 m² 117,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Meg Real Estate zaprasza na prezentację działki budowlanej w okolicach Surażu, z warunkami zabudowy, o pow. 613 m2, położonej w malowniczym sąsiedztwie Narwiańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suraż

Suraż,podlaskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 300 m²

*** siedlisko Z dużą działka *** dostęp do starorzecza rzeki narew *** droga asfaltowa *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska, położonego w odległości ok. 5 km od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cmentarna

Suraż,podlaskie

1 199 000 zł394 m² 3 043,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Meg Real Estate przedstawia Państwu dom na sprzedaż po gruntownym remoncie, który trwał w latach 2014 - 2022 , składający się z 4 kondygnacji, na których znajdują się 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Suraż,podlaskie

298 000 zł94 m² 3 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 760 m²

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny (do remontu) usytuowany na działce (nr geod. 41) o łącznej powierzchni 2760 m2, położoną w miejscowości Suraż, woj. podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cmentarna

Suraż,podlaskie

1 390 000 zł155 m² 8 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Polecamy dom o powierzchni użytkowej 393,9 m2 w miasteczku Suraż pow. Białostocki. Powierzchnia działki 3101 m2. Budynek oddany do użytku pod koniec lat 90-tych przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Suraż,podlaskie

160 000 zł167 m² 958,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

- rezerwacja - Do sprzedaży dom na sporej działce (1473m2) w najmniejszym mieście w Polsce! Położony w miejscu oddalonym od rzeki Narew ok 300-400m. W pobliżu Narwiańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Suraż

Suraż,podlaskie

9 000 zł3 566 m² 2,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu łąki położone w Surażu. Jedna z nich ma pow. 3566 mkw. druga zaś o pow. 14218 mkw. ( ceny odpowiednio 9.000 zł. i 42.000 zł. ) oferta ta skierowana jest głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Suraż

Suraż,podlaskie

9 000 zł3 566 m² 2,52 zł/m²

 

 

 

Suraż,podlaskie

650 000 zł135 m² 4 800,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

A żeby tak zamieszkać w mieście królewskim, jednym z najmniejszych miast w Polsce w sąsiedztwie Narwiańskiego Parku Narodowego? Dom idealna dla ludzi szukających: otoczenia natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suraż

Suraż,podlaskie

89 000 zł964 m² 92,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** mieszkać W mieście A jednocześnie W dolinie górnej narwi *** A żeby tak zamieszkać w mieście królewskim, jednym z najmniejszych miast w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Graniczna

Suraż,podlaskie

69 000 zł1 273 m² 54,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Szukasz działki w cichym miejscu z szybkim dojazdem, to ta oferta jest dla Ciebie *** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu działkę rolną w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Suraż,podlaskie

495 000 zł135 m² 3 655,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suraż

Suraż,podlaskie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Polecamy nieruchomość położoną w gminie Suraż nad rzeką Narew. Siedlisko zabudowany drewnianym domem do generalnego remontu o powierzchni ok. 70m2. Nieruchomość posiada trzy pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Suraż,podlaskie

450 000 zł69 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:963 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suraż

Suraż,podlaskie

45 000 zł1 716 m² 26,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu dwie działki położone w malowniczej okolicy, idealne pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną lub jako działki rekreacyjne. Działki znajdują się w miejscowości Zawyki-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suraż

Suraż,podlaskie

285 000 zł270 m² 1 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego w bardzo uroczej miejscowości Suraż. Dom został wybudowany w latach 70-tych. Powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suraż

Suraż,podlaskie

45 000 zł936 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam Państwu atrakcyjną dwie działki o pow. 936 m2 w okolicach Suraża. Działki pod zabudowę jednorodzinną prąd i telefon w drodze gminnej do podłączenia 50 m. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zabłudowska

Suraż,podlaskie

23 000 zł24 m² 958,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:394 m²

Bardzo atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym o powierzchni 24mkw doskonale nadającym się na prowadzenie działalności typu usługi, handel w miejscowości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij