Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Graniczna

Graniczna, Suraż, podlaskie

  • 110 000 zł
  • 961 m²
  • 114,46 zł/m²

Zdjęcie

Jolanta Roszkows...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Graniczna

Graniczna, Suraż, podlaskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

110 000 zł

961 m²

114,46 zł/m²

Działka budowlana, ul. Graniczna

Zaktualizowane: 20 maja 2026

110 000 zł 961 m² 114,46 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 110 000 zł (114,46 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 961 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 36m; szerokość: 27m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka budowlana w spokojnej i urokliwej okolicy przy ul. Granicznej w Surażu.
Działka o powierzchni 961 mkw. Media ( prąd ) na działce. Szerokość działki .27 m. Głębokość .35,5.m.
Ładna, ustawna działka z idealnym miejscem na swój wymarzony dom.

Jolanta Roszkowska

797 990...

797 990 181

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jolanta Roszkowska

797 990...

797 990 181

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości